O nas

about

Opinie i recenzje wynajmu

Recenzje i opinie wynajmowanych mieszkań i domów

Polecamdom.pl jest jedyną w Polsce stroną internetową poświęconą notowaniom wynajmowanych lokali (mieszkań i domów), na której byli najemcy dzielą się swoim doświadczeniem z przyszłymi najemcami i pomagają im znaleźć najlepszą okazje do wynajęcia.

Najemcy z całej Polski oceniają ich najem zgodnie z kryterium jakości życia, odpowiadając na pytania dotyczące np:

  • pleśni i przecieków wodnych, wilgoci
  • naświetlenia przestrzeni, temperatury pomieszczenia, jakości powietrza
  • hałasu, obecności gryzoni, jakości parkingu i ewentualnych dodatkowych kosztów

Dzieląc się swoimi komentarzami opierającymi się na doświadczeniu, byli najemcy pomagają innym dokonać najlepszego wyboru i znaleźć perfekcyjne mieszkanie czy dom do wynajęcia.

 

Kilka słów o nas:

Nasze życie zostało silnie uzależnione od procedur związanych z zagrożeniem Covid 19 a nakaz zostania w domu poważnie nadwyrężył jego jakość.

Pandemia Koronawirus uświadomiła nam wagę naszego lokum, ponieważ spędzamy ten czas głównie w naszych domach, więc ich komfort i stan sanitarny stały się niezwykle ważne.

Znalezienie lokalu do wynajęcia wiąże się z intensywnym poszukiwaniem na bazie analizy lokalizacji, wymiarów mieszkania, jego komfortu, jakości budynku w którym się znajduje i czynników środowiskowych.

Stąd wziął się nasz pomysł stworzenia platformy Polecamdom która pozwoli Ci podzielić się doświadczeniem i zostawić opinie o miejscach zamieszkania.

Dzięki Polecamdom:

  • będziesz uprzedzony o ewentualnych problemach dotyczących wynajmu
  • dysponujesz radami i sugestiami byłych najemców lokalu co pomoże Ci podjąć decyzje o wynajęciu lub rozwiązać problem jeśli już podpisałeś kontrakt
  • otrzymasz odpowiedzi na pytania i problemy najczęściej spotykane przez najemców jak: zła lokalizacja, za wysoki czynsz, za duża kaucja i niekompletny zwrot kaucji, problemy z hałasem, szkodnikami, defekty hydrauliczne, dachów i pęknięcia ścian

Dzięki Polecamdom dysponujesz pomocnikiem w szukaniu mieszkania swoich marzeń jak również możliwością pomocy dla społeczności najemców w uniknięciu przykrych niespodzianek.

Zostań członkiem społeczności Polecamdom: znajdź i pomóż znaleźć bezpieczne i przyjazne lokum dla siebie, Twoich przyjaciół i Rodziny!
Oceniaj, recenzuj i opiniuj wynajmowane mieszkanie czy dom.

Skontaktuj się z nami
Logowanie
*
*
Rejestracja
*
*
*
Hasło nie zostało wprowadzone
*
Generator hasła